Aile Mutluluğu-4

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Aile Mutluluğu-4
Aradan 15 dakika geçmişti elbiselerimi aldım ve geri geldim. Olanları görmek için gizlice yaklaştım. Bir araba yaklaştığını gördüm. Arabadan 20’li yaşlarda yakışıklı bir genç erkek çıktı. Ferit ve kocamın yanına geldi. Ferit, kocama dönüp çocuğu tanıştırdı. Çocuk Ferit’in kuzeni ve tatile geldi. Ferit kocama “Bak karını birlikte sikeceğiz” dedi.
Telefonla mesaj çektim 10 dakika sonra ordayım yazdım.
Arabayla birlikte onların bulunduğu yere girdim. Arabadan indiğimde, Ferit’e
“Ferit burası çok sessiz ve tenha, bu saatte kimse gelmiyor mu buraya?”
“Yok Aliye abla biz bizeyiz kimse gelmez. Bak bu da kuzenim Mustafa”
“Tanıştığıma memnun oldum Mustafa. Yakışıklı bir kuzenin varmış Ferit” dedim. Kocamın beni duyduğunu biliyordum. Üstümde kısa bir elbise vardı. Etrafımda döndüm. “Nasıl beğendiniz mi?” diye sordum.
“Abla fena değil ama diğer kıyafetleri de densene bakalım belki onlar daha güzel oalcak”. Arabanın arkasına geçtim ve 10 dakika sonra döndüğümde ikisi de ufak ıslık çaldılar. Üstümde gömlek hemen göğüslerimin önünden bağladım. Alttan da desenli kısa bir etek ve dize kadar beyaz çorap. Tam bir liseli gibi duruyordum. Biraz kekelediler, daha sonra Ferit çok beğendiğini söyledi. Mustafa ise siki kalkmıştı, arkamı döndüm. Kocaman bir götüm vardı ve bu etek bu götü tam örtemiyordu. Ferit yaklaştı, eteği çekermiş gibi götüme dokundu. “Mustafa bak etek boyu burda ne diyorsun kocası hoşuna gider mi? Gel kontrol et” dedi. Mustafa’ya resmen gel okşa dedi. Ben biraz eğildim ve onlar beni okşamaya başladı.
“Aliye abla, kocan seni bu kıyafetle dışarı çıkmanı ya da dışarda dolaşmanı kabul edermi ki?” dedi Mustafa.
“Bilmem belki kocam beni diğer erkeklerin görmesi ve arzulaması hoşuna gider”
“Biliyor musun umrumda değil” dedi Ferit ve tokat attı. Kendimi yerde buldum. Mustafa eğildi ve gömleğimi sert şekilde açtı, göğüslerim özgürlüğüne kavuşmuş şekilde sallandı. Bu sefer Mustafa bir tokat attı. “Çocuklar ne oluyor”
“Asıl sana ne oluyor, bizi azdırdın ve seni sikmeden bırakacağımızı mı düşündün?”
Ayağa kalktım, Ferit’in yanına gittim. Dudağına yapıştım. Beni itti, diz çökmem için omuzlarımdan aşağı doğru itti. Diz çöktüm, Ferit sikini dudaklarıma sürmeye başladı. Bunu yaparken arkamda Mustafa amımı parmaklamaya başladı. Kafamdan tuttu ve ağzıma bir anda soktu. Hepsi ağzımdaydı, Mustafa da daha sert davranmaya başladı. İnlemeler eşliğinde yavaş bir ritimde ağzıma pompalıyordu. Nefesim kesiliyor ama kafamı çekmemi izin vermiyordu. Gözlerimin içine bakarak “nasılmış orospu” dedi. Eliyle göğüslerimi avuçlamaya ve okşamaya başladı. Sikini çekti, bir anda nefes alabildiğimi hissettim. Mustafa ile yer değiştirdi. Arkama geçti, Ferit sikini amıma sürdü. Hiç bir şey demeden bir anda hepsini soktu. Kendimi ileri attım. Canım yanmıştı. Kocamın siki, hem küçüktü hem de çok seks yapmadık. Amım dardı, kocam sadece yalardı. Bu da Ferit’in bir anda sokması bana acı vermişti. Saçlarımdan tuttup çekmeye başladı. Bir yandan saçlarımdan çekiyor öteki yandan beni deli gibi sikiyordu. Mustafa ise saçlarımı Ferit’in elinden aldı ve çekerek ağzıma soktu. Bu şekilde beni siktiler Ferit amıma, Mustafa ağzımdan sikiyordu. Bütün bunlar olurken, kocamın bir yerlerden sikilmemi izlediğini bilmekte ayrı bir zevk veriyordu. Artık zevkin doruklarındaydım, sikin beni sert şekilde sikin, dağıtın beni diye bağırdım. Beni sırt üstü yatırdıktan sonra amımın üstüne boşalmaya başladı. Ferit Deniz buraya gel dedi. Deniz yarı çıplak şekilde geldi. Bana baktı, Ferit eliyle amımı işaret etti. Deniz amımın önünde diz çöktü ve amımı yalamaya başladı. Bu şekilde 15 dakika beni yaladıktan sonra inleyerek boşalmıştım. Deniz ise amımı temizlemişti. Ferit ve Mustafa giyindiler. Ferit “Bundan sonra seni istediğimde sikeceğim, ne zaman istersem geleceksin ve bana hizmet edeceksin. Beni anladın mı orospu” başımı salladım. “Bir de sen Deniz artık sende benim kadınımsın tıpkı karın gibi ama sadece ağzını kullanacam” dedi gülerek.
Giyinip gittiler, bende giyindim kocamda giyindi. Arabaya geçtik, Deniz hemen konuşmaya başladı “Aliye, aşkım bak her şeyin bir açıklaması var.”
“Gerek yok, Deniz. Ben senin isteklerini biliyorum. Bak sen ne istersen hep yaptım. Seni seviyorum, ölene kadarda seveceğim. Bu konuda hiç şüphen olmasın, sen buysan birlikte böyle oluruz. Sen benim kocamsın, istediğin bu bende sana ayak uyduracağım. Bugün birlikte yeni hayatımıza girdik ve aşkım seni mutlu edeceğim”
“Aşkım gerçekten bundan hoşlanıyorum, Ferit bize ayak uyduracaktır”
“Aşkım birlikteyiz ve artık sadece Ferit’te olmayacak, bir saat kokmuş bir sik yaladım, sen zevk alasın diye bebeğim ama merak etme bende çok zevk aldım” dedim ve onu dudaklarından öptüm.
Arabayı çalıştırdım ve döndük.
Cumartesi akşamı, olmuştu. Hatice sofrayı çok güzel hazırlamıştı. Kızım mini bir elbise giymişti. Anlam veremesemde Mert’in bu kıyafetleri giymesini istemişti. Teyzesi ile tanıştıracak ise neden sokak orospusu gibi giyinmesini istemişti. Teyzesi de Mert gibi demişti. Hatice biraz stresliydi. Kapı çaldı ve kapıyı Hatice kapıyı açtı. Kapıda Mert bizi tanıştırmaya başladı. Teyzem Merve dedi. Merve, biraz tombul mini bir siyah elbise altında ten rengi kilotlu çorap ve beyaz bir ayakkabı vardı. Kocamın ilk defa bir kadına karşı böyle baktığını gördüm. Ben, ben ise o esk**en ki Merve geldi aklıma ve kendimi bir anda onun karşısında zayıf hissettim. Öyle bir duyguydu ki herkesin önünde diz çökmek istedim. Her ne kadar kendimi bastırsamda, tıpkı esk**enki Merve gibiydi. Ona çok benziyordu. Yemeğe geçtik. Ses tonunda ise sanki hepimizin efendisiymiş gibiydi. O kadar ki oturmadan biz oturmadık, o yemeden biz yemedik. Sadece o konuşuyor ve sadece o ne isterse onu yapıyorduk. Tüm gece kendimi zor tutmuştum. Kocam ile evlenmeden önceki duygularımı o kadar çok özlemişimki şuan diz çökmemek için kendimi zor tutuyordum.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir